منطقه 22 - چیتگر (پروژه منتخب در طرح ملی مسکن اقساطی)

حداقل پیش پرداخت

از 280 میلیون تومان

اقساط ماهیانه

از 7/500 میلیون تومان

همیشه از بزرگانمان شنیده‌ایم که ملک به صاحبش خیانت نمی­کند! خودمان هم به یاد نداریم که دیده یا شنیده باشیم کسی از سرمایه­گذاری در بازار ملک زیان کرده باشد. امّا با قیمت‌های کنونی بازار، چگونه می­توان با هر میزان سرمایه در این حوزه مشارکت و سرمایه­گذاری کرد؟

در حال حاضر تنها بستر امن و قابل اطمینان که افراد با هر اندازه نقدینگی و اقساط بلند مدّت و بدون بهره، بدون در نظر گرفتن قیمت­های نجومی بازار و صرفاً بر اساس قیمت تمام شده ساخت، امکان سرمایه‌گذاری در پروژه­های ساختمانی دارند، ساختار شرکت­های تحت پوشش اتحادیه تعاونی­های عمرانی شهر تهران است. در این ساختار انواع پروژه­های معتبر مسکونی، تجاری، اداری، گردشگری و … با سود و ارزش ‌افزوده تضمین شده تعریف گردیده تا هر شهروند ایرانی با هر میزان دارایی و توانایی در پرداخت اقساط، هم امکان سرمایه­گذاری و هم امکان خانه­دار شدن را داراست.

فاصلۀ زیاد بین هزینه تمام ‌شده ساخت با قیمت‌های بازار، اولین سود سرشار این طرح برای آحاد افراد جامعه است.

بر اساس آخرین تحلیل­ بازارهای سرمایه­ای در تیرماه 1400، بازار ملک و مسکن به‌عنوان امن­ترین و پر بازده­ترین محمل برای سرمایه­گذاری ایرانیان شناخته شد. نوسانات بازارهای بورس، طلا، سکه، دلار و سیر همیشه صعودی قیمت­ها در بازار مسکن،
اصلی­ترین دلیل کسب این جایگاه بوده است. لکن افزایش لجام گسیخته قیمت­ها در این بازار طی سال گذشته، قدرت خرید افراد را به شدت کاهش داده است. هیچ یک از طرح­های دولتی هم در این میان مؤثر واقع نشدند. به ‌طوری که بنا بر اظهارات مسئولین وزارت راه و شهرسازی، به علّت کاهش ساخت‌ و ساز (کمبود عرضه در برابر حجم تقاضا)، فاصله قیمت‌های بازار و هزینه تمام‌شده ساخت، به طرز چشم­گیری افزایش یافته است.

مجتمع مسکونی لوکس سما

✅ عدم نیاز به چک، سفته و ضامن
✅ قیمت بر اساس هزینه تمام شده

✅ 4 برج 11 طبقه
✅ 50 متری تا 250 متری

✅ ضمانت تحویل به موقع پروژه
✅ اولویت انتخاب طبقه و واحد